Fotograf Szczecin

Witam na blogu bartekbiner.pl

Moi drodzy, z wielką radością oddaje w wasze ręce mój osobisty fotograficzny pamiętnik. Dzięki niemu będę mógł dzielić się z Wami wszystkim tym co mnie na codzień (jako fotografa pasjonata) spotyka,
Beata i Boguś - Sesja w Pradze
października 22
Bartek Bitner

Beata i Boguś - Sesja w Pradze

Sesja w Pradze Beaty i Bogumiła 

Sesja brzuszkowa Wioli
października 21
Bartek Bitner

Sesja brzuszkowa Wioli

Zapraszam do oglądania cudownej sesji brzuszkowej. Trzymamy kciuki i życzymy Wioli samych pomyślności
Wiola i Przemek | sesja narzeczeńska

Wiola i Przemek | sesja narzeczeńska

W pewien zimowy, słoneczny a zarazem bardzo wietrzny dzień wybrałem się z Wiolą i Przemkiem do puszczy bukowej. Na zdjęciach starałem się ukazać radość i dobry nastrój, które im towarzyszyły w czasie sesji. Już wkrótce spotkam się z tą uśmiechniętą i uroczą parą w najważniejszym dniu w ich życiu. :)
Wieczór panieński Wioli

Wieczór panieński Wioli

Przedstawiam Wam :)  kilka fotek z niezapomnianego i szalonego wieczoru panieńskiego Wioli. Przyjaciółki wykazały się wielką kreatywnością i wszystko było dopracowane do perfekcji. Mieszkanie przyszłej panny młodej zmieniło się w komisariat, w którym służbę pełniły seksowne policjantki :). Wyjątkowe funkcjonariuszki czuwały nad porządkiem w Szczecinie patrolując ulice ekskluzywną limuzyną.  Wieczór zakończył się w klubie zabawą do białego rana :)w którym służbę pełniły seksowne policjantki :). Wyjątkowe funkcjonariuszki czuwały nad porządkiem w Szczecinie patrolując ulice ekskluzywną limuzyną.  Wieczór zakończył się w klubie zabawą do białego rana :)